NATO, USA i "Tarcza".
Na początek zawiadamiam, że o 20.00 pojawię się (z kol.Stanisławem Michalkiewiczem zresztą) w "Pulsie Tygodnia".
Na początek zawiadamiam, że o 20.00 pojawię się (z kol.Stanisławem Michalkiewiczem zresztą) w "Pulsie Tygodnia".
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz